ТУБОР-ПЛЮС
39500, Украина,
Полтавская область, г. Карловка
+38(050)346-16-75   +38(097)121-23-38

Цистерна для перевезення рідких азотних добрив (КАС) та технічної води

9.jpg

КАС (карбідо-аміачна суміш) - це універсальне добриво, яке впливає на ріст рослин, живлячи і захищаючи його в комплексі. До того ж, застосовуючи КАС, фермери отримують високі врожаї. Найчастіше у сільгосп виробників є необхідність купити відразу великий обсяг добрив, і зберігати їх в ємностях по мірі витрачання під час посівної. Це доцільно і виправдано, тому що ціна добрив в сезон піднімається, як правило, в два рази.

Для вирішення цих специфічних завдань застосовують спеціальну тару для зберігання. Великий обсяг рідини необхідно зберігати в цистернах для КАС, великих резервуарах РВС.

Цистерни і бочки для КАС

Бочки для КАС бувають пластикові і металеві. Ціна нової ємності залежить від обсягу в куб. м. Багато виробників не рекомендує зберігати добрива в ємностях, що були у вжитку. Їх ціна звичайно нижче, але наслідки можуть бути сумними для врожаю і грунту. Залишки речовин, в минулому збережених в таких цистернах або баках, могли бути не повністю видалені або могли засохнути. Навіть після ретельного промивання б / у ємності не можна гарантувати відсутність шкідливих опадів.

Металеві баки горизонтальної форми широко застосовуються для перевезення (транспортування) рідких і сипучих речовин. Приватні підприємці чи, фермери, невеликі компанії, яким необхідно перевозити воду, добрива, КАС та інших речовини об'ємом до 2 - 25 тонн використовують металеві бочки, встановлюючи їх на бортові машини, газелі, КАМАЗи, мікроавтобуси, причепи або іншу наявну техніку. Габарити ємності дозволяють її перевозити на автомобілях будь-якої марки з відповідною вантажопідйомністю. Компанія "ТУБОР-ПЛЮС" рекомендує використовувати металеві бочки, що гарантує довгих термін експлуатації в польових умовах і автомагістралях.

Ємності для зберігання КАС, транспортування добрив

Завдання зберігання і перевезення різного роду рідких добрив актуальна для сільськогосподарських підприємств. У будь-якому випадку, для зберігання або транспортування КАС і інших рідин підприємству потрібно купити ємність, металевий бак, бочку або будь-який інший резервуар в компанії "ТУБОР-ПЛЮС". Вони можуть відрізнятися своїми характеристиками: розмір, форма, вага, призначення, матеріал з якого виготовляється ємності. Але без покупки тари вам не обійтися. Такі бочки мають широкий діапазон застосування в побуті, сільському господарстві, аграрному секторі, хімічної промисловості.

Використання металевої в ємності - найбільш практичний спосіб зберігання рідких добрив КАС. Сталеві баки мобільні і набагато міцніше, ніж пластикові. Їх з легкістю можна розмістити в будь-якому місці, без підготовки монолітного фундаменту і залучення великогабаритної техніки. Якщо немає необхідності в зберіганні рідини, ємність можна перевести на склад для зберігання. До того ж вартість металевих ємностей нижче в порівнянні з пластиковими аналогами.

Корпус кожної цистерни металевий (при товщині стінок 4-5 мм) і покритий антикорозійною фарбою, що дозволяє її тривале використання. Конфігурація кожної цистерни дозволяє здійснювати її комфортне обслуговування, чому сприяє наявність сходів, зручного люка з механізмів відкриття, є патрубки введення-виведення.

Досвід використання металевих бочок для зберігання добрив, зокрема КАС, показує економію витрат фермерських господарств на 30%. Сприятливий ефект від асенізації залежить в першу чергу від якості застосовуваних засобів захисту і добрив.

Основною відмінністю ємності для перевезення від звичайної бочки для зберігання можна назвати потовщені стінки і посилені ребра жорсткості. Володіючи низьким центром ваги вони більш стійкі. Такі параметри вкрай важливі, адже передбачається, що перевезення буде здійснюватися по грунтових і не дуже рівних путівцях, автомагістралях і т.д.

У нас також можливий індивідуальні рішення - додаткові зливні отвори, кількість горловин, колірні рішення, це все можна вибирати і підбирати в залежності від необхідності. Більше інформації ви можете отримати, зв'язавшись з нами за вказаними контактами.